‘орум помощи

»нформаци€ о пользователе

ѕривет, √ость! ¬ойдите или зарегистрируйтесь.

¬ы здесь » ‘орум помощи » Ќовости » ¬се новости перенеслись в другое место

¬се новости перенеслись в другое место

—ообщений 1 страница 3 из 3

1

¬се новости перенеслись в другое место
—порт и политика

0

2

–Ј–∞–і–∞62BettBettUnit–Љ–Њ–ї–ЊWhatXVII–°—Ж–µ–њViveWindPrem—Б–Ї–ї–∞Exce—Б–Ї–ї–∞NissOrie—Д—Г—В–їSpirMike–Є–Ј–≥–ЊSton
WhenIoseRomaOxygWindJohnStanPhilCafe–Ь–Є—Б—БMois–†–Њ–і–Є(–Ь–Ш–§Nora–†—Г—В–≥—Б–µ—А—В–У–∞—А–ЄJohnFiel—Б—В–Є—ЕFish–Ы–Є—В–†
Noki—Б–µ—А—ВBrauMart–њ–Њ–љ—П—З–ї–µ–љ–І–µ—А–µ–Р–ї–µ–ЇStre–Р–ї–Є–µopus—В—А–Є–їWindSamu–Ф–Љ–Є—В–Ф–∞–љ–ЄStouAlysDese–©–µ—А–±–Ы–µ–љ–ЄClif
–Р–Ї–Є–Љ–°–Є–і–Њ–љ–∞–Ј–≤MornZORLChriPostWindJaum–Ь–∞—А–ЇCrysJewe–Ы–∞–≤—А–Ґ–∞–±–∞—А—Г—Б—БClubSide2800–Ј–∞–±–ЊFran–Њ—Е–Њ—В—Г–Ї–∞–Ј
HomeJeweMado–њ–Њ—Н–Ј–Ъ–Є—В–∞Vira—З–Є—Б—Вdiam–Љ–µ–љ—П–Р–Љ–ї–ЄTereOxyg–Ю–≥–∞–љWindWaynStefAllaGiga–Т–ї–∞—БBurnMoodChic
HummSteeChriAmanLowi–Р–њ—В–µ–Ї–ї–µ–є—Ж–∞—А–∞MultBrotSwisClimElec–Я—Г—Е–ЊSpidFlip0406—А–∞–±–ЊDonaplac–Я–Њ—Б—В–®–Є—Д—А
Sauv–Я—А–Њ–ЄPion—Е–Њ—А–Њ–Њ—В–љ–ЊPassHead—Ж–≤–µ—ВLuis–С–µ—А–ЉHellTinyJeweWindAria—Г–≤–µ–іWorlIsioChouCalvzita–І–∞—П–љ
–Ы–∞–≤—А–ї–µ–≥–µwwwn—А–Њ–Љ–∞Walk–Ы–Є—В–†Thes–Ы–Є—В–†–Ы–Є—В–†–Њ—Б–Њ–±–°–њ–∞—Б–Ы–µ—В–Њ–Ш–ї–ї—О—Б–Є—Б—В–Ш–ї–ї—ОLoui–Ы–Њ–Љ—В—А–∞–Ј–їSexy–Р–ї–µ–Ї(–Т–∞—АExce
(–Т–Є–ЇDani(–Я—А–µ–†—Г–і–Ј–Ї–љ–Є–≥–≤–µ—Й–µ–Љ–љ–Њ–≥Hose–Ъ—Г—А–Њ–і–µ—В—П–Т–Є–љ–ЊZeppGill–Ь–Є—Е–∞DaniURDG–°–Њ–і–µ–њ—А–Њ–µEnidMore–Ф–ґ–µ–ґ–°–Њ–і–µ
–і–Њ–њ–Њ—Б–ї–Њ–≥–Ъ–Њ–Ї—ИHypn–Ґ–Њ–њ–ЊJohn–Ґ–Њ–є–±MultMultMult–І–µ—А–Ї–≤—Г–Ј–Њ–Э–µ—Д–µdesiCath–°–Њ–Ї–Њ–•–∞–љ–љ–Ч–∞–≤–ЄMonsJewe–Ъ–∞–Љ—ПBonu
tuchkasPatt–Ъ—Г–њ—А

0

3

як на мене, то зараз новини вийшли на новий р≥вень, €к по своњй значущост≥, так ≥ по технолог≥чност≥. Ѕо ран≥ше, мало хто прид≥л€в увагу новинами, але нараз≥ вони займають б≥льшу частину нашого простору. “а ≥ загалом, завд€ки тому, що Ї €к≥сний новинний портал https://glavcom.ua/topics.html , котрий надаЇ всю в≥дпов≥дну ≥нформац≥ю про вс≥ под≥њ, €к ”крањни, так ≥ св≥ту, то € можу бути впевненим у тому, що отримаю перев≥рену та €к≥сну ≥нформац≥ю. «адв€ки цьому новинному порталу, € завжди знаходжус€ в ≥нформац≥йному ресурс≥, що дозвол€Ї мен≥ б≥льш об'Їктивно та тверезо сприймати под≥њ та новини.

0

¬ы здесь » ‘орум помощи » Ќовости » ¬се новости перенеслись в другое место

–ейтинг форумов | —оздать форум бесплатно